top of page

NIGDY NIE WYGRASZ

Opis wydawcy
NNW_Mockup_noshadow.png

Majką wszyscy pomiatają. Gdy wygrywa miliony na loterii, ma szansę odmienić swój los. Naiwna, ściąga jednak na siebie szereg kłopotów.

Darek ma dość beznadziejnej pracy i kiszenia się w małżeństwie, dla którego poświęcił młodzieńcze marzenia. Gdy pojawia się szansa na karierę, postanawia w końcu zrobić coś dla siebie. Czy szczęście można kupić? Czy ambicja może zaślepić?

»Nigdy nie wygrasz« to historia o zemście, ułudzie, bezwzględnym zabójcy i… miłości, która nie ma prawa się ziścić."
Dominika Matula, www.domi-czyta.pl

  • Facebook - White Circle
E-BOOK (wkrótce)
profil_z_pasją.jpg

Profil z pasją

Jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze! W tym przypadku pieniądze zniszczyły wszystko i wszystko się zniszczyło przez pieniądze! Każde zdanie, każde słowo w tej książce jest tam gdzie powinno być! Kolejna książka, w której nie ma za dużo, ani za mało! Niezwykły czas, za którym już tęsknię!! „Nigdy nie wygrasz” , to chwile, które zdecydowanie wygrałam.

QM.png

Lady Margot

opinia wkrótce

PATRONI MEDIALNI:

blonderja.png
zlakarma.jpg

Agnieszka Rybska, Blonderka.pl

Nigdy nie wygrasz to książka po której przeczytaniu długo nie mogłam się otrząsnąć! Jest to niesamowicie wciągająca i tak bardzo zaskakująca historia, która pokaże nam ile wart jest pieniądz, a ile człowiek!

Zlakarma

Jeżeli myślisz że pieniądze, to jedyne czego Ci brakuje do szczęścia, to koniecznie musisz przeczytać „Nigdy nie wygrasz”.Bardzo mocna i realistyczna książka. Mocna do tego stopnia, że nigdy już nie zagram w lotto.

joanna.jpg

Subiektywnik literacki

opinia wkrótce

bottom of page