© 2018 by Karolina Wojciak

NIGDY NIE WYGRASZ

Opis wydawcy

Majką wszyscy pomiatają. Gdy wygrywa miliony na loterii, ma szansę odmienić swój los. Naiwna, ściąga jednak na siebie szereg kłopotów.

Darek ma dość beznadziejnej pracy i kiszenia się w małżeństwie, dla którego poświęcił młodzieńcze marzenia. Gdy pojawia się szansa na karierę, postanawia w końcu zrobić coś dla siebie. Czy szczęście można kupić? Czy ambicja może zaślepić?

»Nigdy nie wygrasz« to historia o zemście, ułudzie, bezwzględnym zabójcy i… miłości, która nie ma prawa się ziścić."
Dominika Matula, www.domi-czyta.pl

  • Facebook - White Circle

Profil z pasją

Jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze! W tym przypadku pieniądze zniszczyły wszystko i wszystko się zniszczyło przez pieniądze! Każde zdanie, każde słowo w tej książce jest tam gdzie powinno być! Kolejna książka, w której nie ma za dużo, ani za mało! Niezwykły czas, za którym już tęsknię!! „Nigdy nie wygrasz” , to chwile, które zdecydowanie wygrałam.

Lady Margot

opinia wkrótce

PATRONI MEDIALNI:

Agnieszka Rybska, Blonderka.pl

Nigdy nie wygrasz to książka po której przeczytaniu długo nie mogłam się otrząsnąć! Jest to niesamowicie wciągająca i tak bardzo zaskakująca historia, która pokaże nam ile wart jest pieniądz, a ile człowiek!

Zlakarma

Jeżeli myślisz że pieniądze, to jedyne czego Ci brakuje do szczęścia, to koniecznie musisz przeczytać „Nigdy nie wygrasz”.Bardzo mocna i realistyczna książka. Mocna do tego stopnia, że nigdy już nie zagram w lotto.

Subiektywnik literacki

opinia wkrótce