top of page

TOŻSAMOŚĆ NIEZNANA, NN

Dwa życia, dwa światy, dwie odrębne przestrzenie.
Krystian, nastolatek, który po tragicznej śmierci matki zaznaje biedy i uczy się życia z ojcem alkoholikiem, po jednej z awantur w domu zostaje wyrzucony na ulicę. Walcząc o przetrwanie, wkracza do światka przestępczego.
Lena, studentka dziennikarstwa, której ojciec - dobrze sytuowany prawnik - bezwzględnie narzuca styl życia, wraca na wakacje do Sopotu przekonana, że będzie to kolejne nudne lato u boku ojca despoty. Tymczasem tych kilka tygodni nad morzem diametralnie odmieni jej los.
Dwie kontrastujące ze sobą historie o miłości, poświęceniu i drugich szansach.
Czy Krystiana trudny start w dorosłe życie sprawi, że stoczy się na dno?
Czy wybór Leny będzie właściwy? Czy błędy młodości przekreślają szanse na godne życie?

Opis wydawcy
  • Facebook - White Circle

Co piszą o książce recenzenci

"Nastawiłam się na ciekawą lekturę, jednak spodziewałam się czegoś lżejszego, czegoś na miarę współczesnego Kopciuszka. Nic bardziej mylnego. Opisy przemawiają do wyobraźni, przez co książka staje się bardziej prawdziwa. Jest w nich także wiele emocji, często żalu, smutku, które potrafią udzielić się czytelnikowi. „Tożsamość nieznana, NN” to splot wielu zaskakujących zwrotów akcji, które co rusz mogą wprawić w zdziwienie. Wiele poruszanych problemów jest trudnych, czasem tabu, a mimo to czyta się dobrze, a to dzięki temu że, autorka prezentuje łatwy w odbiorze styl pisania."

—  Portal Kulturanki.pl, recenzja

OPINIE

CZYTELNIKÓW

bottom of page